HAMMADDEDEN, MAKİNEYE...

Farklı hizmetler sunmak bilgi ve tecrübe işidir... Stamper; Kendi markası ile ürettiği makineler ile üretim tesisi kurmak için eksiği olan tüm müşterilerine en üst seviyede, sürekli ve sürdürülebilir bir hizmet sağlar. Mevcut sektörel deneyimi ile dev tesislerin yüksek kalitede ürettiği ürünleri bir araya getirir. Günümüz teknolojisini yakalamış makine parkurlarını tanır, analiz eder, yönlendirir ve bu sayede müşterilerinin ürün portföyünü genişletir. Üreticiler için önemli bir sorun olan hammadde ihtiyaçlarına sorunsuz ve hızlı çözüm üretebilen tedarik ağı ile alternatif kanallar yaratır.

STAMPER A.Ş.

12.800 Paletlik 7.400 m² Depolama Alanı

Stamper; Menderes’te bulunan ve şu an faaliyette olan, 2.000 m² 3.800 palet kapasiteli deposu ve 5.400 m² / 9.000 palet kapasiteli, projesi çizilmiş, İzmir Menemen Serbest Bölge’de yer alan kendi arsası üzerinde bulunacak, 2021 yılında faaliyete geçecek olan deposu ile toplamda 7.400 m² ve 12.800 paletlik depolama alanında müşterilerinin depolama ihtiyaçlarına çözüm getirmeyi amaçlamaktadır. Geçmişten aldığı güç ve yenilikçi vizyonu ile dünya standartlarındaki kalite hedefleri doğrultusunda, konusunda uzman çalışanları ile birlikte, müşterilerine çözüm odaklı olarak, depolamadan teslimata kadar her aşamada güven vermeye devam etmektedir.

STAMPER A.Ş.

TEDARİK VE NAKLİYE

Stamper; Yüksek kapasite tedarik gücü ve ikame ürünlerdeki geniş tedarik ağı ile dinamik bir markadır. Dünyanın her yerine, bünyesinde bulunan depolama olanakları ile en hızlı şekilde lojistik sağlayabilmektedir. 2021 yılında faaliyete geçecek olan Serbest bölgedeki deposu ile de müşterilerinin ekstra gümrükleme ve navlun bedellerinden korunmasını sağlayacak bir sistemi hayata geçirecektir.

STAMPER A.Ş.

DANIŞMANLIK VE DESTEK

Stamper tüm faaliyetlerinin yanı sıra, aynı zamanda bir çatı şirket görevi görmektedir. Green Goose Multipak Scandinavia AB Ack Pack AB Stamper, oluşturmuş olduğu markaların tecrübesiyle, büyüme hedefi olan birçok şirkete, desteğe ihtiyaç duyulan zorlu yollarda, danışmanlık vermeye, yol göstermeye daima hazırdır. Stamper; uzmanlık alanı olan tek kullanımlık kağıt ve karton ürünleri hakkında, üretim tesisi kurmak, kapasiteye uygun makine ve teçhizat seçimi, kağıt ve karton ürünlerin temini dahil, üretim sürecinin her aşamasında, geniş kapsamlı danışmanlık ve destek hizmeti vermektedir. Çünkü Stamper gerçekleştirdiği her faaliyeti, geleceği oluşturmanın sorumluluğunu taşıyarak sürdürmektedir.

STAMPER A.Ş.